Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Наші послуги

У наш час молодь все більше віддає перевагу активному відпочинку. Серед величезного вибору різноманітних активних  заходів та подій окремої уваги заслуговує гра в пейнтбол. В Україні та у Львові , зокрема, пейнтбол є одним з найпопулярніших видів активного відпочинку. Ця гра об’єднує в собі спілкування, емоції, адреналін та повноцінне воєнізоване тренування. Організовуючи гру для друзів, рідних чи співробітників ( як корпоратив ) – Ви отримуєте чудову можливість емоційної розрядки й поліпшення настрою; покращення відносин всередні колективу чи компанї; загартовування і підвищення впевненості у  власних силах; просто цікавого й активного проведення вихідних днів або кількох годин вільного часу.

Компанія PaintballLand готова прийняти бажаючих гравців і організувати для них справжню битву. Ми надаємо в оренду форму, спорядження та територію. Також організовуємо й проводимо ігри на виїзних майданчиках.

Наша особливість – великі ігри, з кількістю осіб від 50. Робимо акцент на корпоративних клієнтах, але і приватним гостям завжди раді.


Бажаючим "пейнтбольно" провести час PaintballLand пропонує такі послуги:
1) д
опоможемо Вам активно і весело відсвяткувати день народження;
2) організуємо корпоративний відпочинок для Ваших працівників;
3) організуємо гру для великих компаній (від 50 осіб);
4) щорічно організовуємо великі пейнтбольні маневри, кількістю осіб від 250 осіб. У грі можуть взяти участь всі бажаючі незалежно від віку, статі. Свою компанію збирати не обов’язково. Учасники реєструються на сайті або ж за допомогою телефонного дзвінка. Ми розділяємо зареєстрованих учасників на дві або більше каманди – залежно від сценарію запланованих маневрів;
5) здаємо в прокат складні столи (50 шт.), лавки (50 шт.), намети;
6) у нашому магазині www.paintballshop.ua можна придбати все необхідне обладнання для гри в пейнтбол, одяг, кольорові кулі. У нас доступні ціни та широкий асортимент, котрий регулярно оновлюється.


Спробуй себе на полі бою! Стати бійцем може кожен!