Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Новинка 2012 року: надійний Planet Eclipse ETHA

ЕТHА виробляється з таких же матеріалів, як EGO, GЕО та ЕТЕК. Навіть запчастини такі ж самі, як і в дорожчих маркерів, зокрема регулятор. Вартість ЕТHА зменшується за рахунок простішого дизайну зовнішніх та внутрішніх частин, але якість виробництва цих частин залишається на такому ж високому рівні.

Всередині ЕТHА повністю відрізняється від решти маркерів Екліпсу.  Екліпс вперше використовує пружинну систему болта в запальній системі, що дозволяє спростити пневматику маркера, а також вставку Pull Poppet, щоб звільнити лишнє повітря з камери після пострілу.

Болт ЕТHА проходить дві стадії прискорення, спочатку він приймає кульку на низькій швидкості, потім прискорюється, щоб виштовхнути кульку в ствол. Передня частина болта має похилу гумову секцію. Ця подовжена гумова частина легко знімається та замінюється, та вільно згинається з метою запобігання попаданню другої кульки в канал, а також щоб м’яко штовхати кульку у напрямку ствола. Обидві ці особливості чудово доповнюються системою подачі кульок Deftek та системою Break Beam Sensor, щоб звести розкол кульок в стволі до мінімуму.

Pull Poppet, що звільняє повітря з камери, приводиться в дію з допомогою нового, надміцного соленоїду високого тиску, що контролюється платою РСВ. РСВ контролює режим стрільби (напів-автомат та рампінг), скорострільність, двелл та дебаунс з допомогою кольорового лед-дисплею, вбудованого в задню частину ручки. Плата запрограмована на різні режими, в тому числі прийняті основними пейнтбольними лігами, так що в апгрейді немає потреби.

Каркас, разом з додатками, вироблений з надзвичайно пружного нейлону, підсиленого скловолокном. Etek3 LT довів всім, на що здатний такий композит: він надзвичайно міцний, пружний, і придатний для грубого використання, в тому числі витримує удари об землю.

Всередині каркасу є латунні вкладки для кріплення курка та повністю регульована листова пружина, подібна до тої, що використовується в Ego11. Ці компоненти об'єднуються зовні з регульованим курком для забезпечення чіткої та м"якої дії курка, який приводить в дію мікро-перемикач.

Вперше в маркері від Екліпсу курок може бути повністю видалений для обслуговування чи чистки, без необхідності відокремлювати каркас від маркера - це значно полегшує очищення маркера від фарби.

Для запобігання попадання фарби всередину маркера, панель управління втоплена в ручку по периметру, а також використана   розумна система кріплення, в якій кожна секція на ручці кріпиться лише одним гвинтом, що робить доступ до управління і батареї швидким і легким. В нижній частині корпусу є нова система OOPS (On/off Purge System) ASA з переднім вихідним портом і тими ж нутрощами, як у РОРS ASA.

ЕТHА здатна працювати з балонами високого, середнього та низького тиску без відповідного налаштування, що робить регулятор багатогранним. Подібно до інших маркерів Екліпс, ЕТHА створена для використання виключно балонів зі стислим повітрям, а не CO2.

Ствол також схожий до тих, що використовуються іншими маркерами. Ствол ЕТHА має в довжину 14.5 дюйма, складається з двох частин, чітко підігнаний, калібр 0.693, з Кокеровською різьбою, використовує різьбу Shaft4 для приєднання передньої частини до задньої. Це означає, що ствол сумісний з іншими аксесуарами Shaft4, такими як Boost Kit і 16" наконечник.

Подібно до інших маркерів Екліпсу, ЕТHА пакується в твердій коробці, заповненій піно-матеріалом, та укомплектований всім, що потрібно для догляду: кольорова інструкція; повний набір шестигранних ключів; тюбик з олією Екліпс; укомплектований маркер і комплект запчастин; а також заглушка ствола.