Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Захистимо Місто! ВЕЛИКІ ПЕЙНТБОЛЬНІ МАНЕВРИ 2015


Що потрібно зробити, щоб взяти часть у ВПМ?
Взяти участь у Великих Пейнтбольних Маневрах "Захисти Місто!"  можуть всі бажаючі (ми рекомендуємо не брати участь дітям до 12 років) – достатньо подати та оплатити заявку до 29 травня 2015 року. Також можна буде зареєструватися безпосередньо у день маневрів - 30 травня 2015 року .

Для участі необхідно скачати на нашому сайті бланк заявки для реєстрації у грі. 
Заповнену заявку:

Також можна подати заявку за номером: 067 622 80 03, 067 622 80 01.  

Скачати заявку на реєстрацію

Наш менеджер опрацює заповнений бланк та надішле на Ваш номер телефону смс-повідомлення з сумою до оплати та реквізитами. Після оплати заявки, Вам буде присвоєно реєстраційний номер учасника гри (на Ваш телефон надійде смс із цим номером).
УВАГА!!! Реєстраційний номер необхідно буде  пред'явити у день гри. Наявність реєстраційного номера є свідченням того, що оплата дійсно була здійснена.


УВАГА! Організатори залишають за собою право відмінити прийом заявок в день гри, в залежності від кількості завчасно зареєстрованих гравців.

 Підтвердження реєстрації в день маневрів:
Слід прийти завчасно до початку гри для того, щоб підтвердити реєстрацію на місці! Будьте готові до того, що вам доведеться деякий час постояти в черзі.
Для реєстрації безпосередньо перед проведеням маневрів, необхідно пред'явити реєстраційний номер. 
З цим номером за Вами закріплений бланк заявки, котрий слід підписати. Далі учасник отримає роздруковані карти поля, правила, браслет з індивідуальним номером гравця, пов'язку, а також талон на харчування та талон на прокат. З цього моменту учасник  може брати участь в грі.
По талону на прокат можна взяти спорядження в пункті видачі прокатного обладнання та залишити, в якості застави, документ, що засвідчує Вашу особу або повну вартість спорядження (у розмірі 5000 грн.). 
УВАГА! За відсутності реєстраційного номера Організатор може відмовити в участі!  

 

Важливо знати також:

  • всі дії учасників (вихід на поле, отримання прокату, харчування, заправка, участь у конкурсах та нагородження) можливі лише за наявності браслета, ідентифікайного номера та пов’язки;
  • вихід на поле учасників можливий лише за навності захисної форми (відповідність правилам безпеки буде оцінена орагнізаторами) та спеціальної маски;
  • гравець зобов’язаний по першій вимозі організаторів пред'явити ідентифікаційний номер та браслет. У випадку, якщо їх нема, - гравець вважається незареєстрованим та направляється до пункту реєстрації; 
  • вартість повторної видачі браслета - 50 грн.;
  • ідентицікаційний номер - не відновлюється!