Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Захистимо Місто! ВЕЛИКІ ПЕЙНТБОЛЬНІ МАНЕВРИ 2015

triada

ПЕЙНТБОЛЬНЫЙ КЛУБ «ТРІАДА» заснований у м. Львові у 1998 році. Вже за рік була заснована пейнтбольна команда «Тріада», а також з 1999 року щорічно ПК «Тріада» організовує Міжнародний  пейнтбольний турнір «Різдвяний Кубок», який традиційно проводиться у грудні у Львові. Львівський пейнтбольний клуб «Тріада» неодноразово був організатором етапів Європейської серії турнірів «Centurio Circuit», «Grand Tour», етапів Кубку України та Чемпіонату України, а також є осередком Федерації Пейнтболу України у Львівській області.
 


paintballshopКОМПАНІЯ «Paintballshop.ua» - лідер у роздрібній та оптовій продажах пейнтбольного обладнання та пейнтбольних кульок в Україні. «Paintballshop.ua» є партнером найбільших міжнародних виробників пейнтбольного обладнання:  GI Sports, Empire, Tippmann, SmartParts, JT, DYE, Planet Eclipse та ін. Сервісний техцентр компанії «Paintballshop.ua»  здійснює ремонт та сервісне обслуговування різноманітного пейнтбольного обладнання.


fpuФЕДЕРАЦІЯ ПЕЙНТБОЛУ УКРАЇНИ  у Львівській області  ФПУ В Україні існує з 1994 року. Займається організацією та  проведенням різноманітних національних чемпіонатів, зокрема, відкритого Кубку України та чемпіонату України з пейнтболу; під егідою Федерації пейнтболу проводяться також Всеукраїнські суддівські семінари з пейнтболу.  Повний текст на сайті Львівської міської ради:http://city-adm.lviv.ua/portal-news/sport/217443-peintbolnyi-klub-triada-orhanizovuie-i-i-etap-kubku-ukrainy-z-peintbolu-2014-roku