Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Захистимо Місто! ВЕЛИКІ ПЕЙНТБОЛЬНІ МАНЕВРИ 2015

У першу чергу,  організатори вимагають від учасників дотримуватися законодавства України. В зоні забезпечення будуть працювати працівники охоронної фірми. 

Гра проводиться на території з обмеженим доступом громадян. З метою уникнення доступу до ігрового поля сторонніх осіб, організатори позначать периметр гри контрольною стрічкою та попереджувальними знаками. Однак, якщо сторонні все-таки з’явилися на полі, гравці зобов’язані негайно припинити стрілянину, повідомити суддів чи організаторів, та вжити заходів по виведенню сторонніх у безпечну зону за межами поля.   

Стан алкогольного чи наркотичного сп'яніння
Гравці в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння будуть відсторонені від гри без права повернення. Крім того, нагадуємо, що на гравців в стані сп’яніння не поширюється страховка. 

Травми та перша допомога
Гра вимагає від учасників певної рухової активності, що завжди пов’язано з можливістю травм, яких можна легко уникнути при дотриманні елементарних заходів безпеки. Пам’ятайте, що ви знаходитеся на пересічній місцевості, дивіться під ноги, вибирайте безпечний шлях пересування.

У випадку травми зупиніть гру навколо потерпілого, зв’яжіться з адміністрацією (суддями і т.д.), допоможіть медикам організувати евакуацію потерпілого.

При штабах буде черговий пункт першої допомоги та реанімобіль. Рекомендуємо мати при собі невелику аптечку – лейкопластир, засоби від укусів комах, анальгетики. Пам’ятайте, що при травмах голови та живота анальгетики та вода протипоказані!!! 

Пожежна безпека
На ігровому полі відкритий вогонь категорично заборонений! Заборонена також несертифікована піротехніка, включаючи армійські вибухові пакети, дими та інші засоби. Користуйтеся пейнтбольною піротехнікою, яка є безпечною для вас та навколишніх. Пам’ятайте, що за використання забороненої піротехніки гравець може бути відсторонений від гри без права повернення.

Захист очей
На ігровому полі та в зонах пристрілки обов’язково носити маску, виготовлену спеціально для пейнтболу. Відсутність маски – причина для відмови в страховці. У випадку, якщо хто-небудь біля вас на ігровому полі зняв маску або намагається зняти маску, зупиніть його!

Маркер на запобіжник!
При виході з поля обов’язково поставте маркер на запобіжник і одягніть заглушку на ствол! Не направляйте маркер на інших людей поза межами поля. Організатори можуть відсторонити від гри без права повернення за стрільбу поза межами ігрового поля.

Дії в екстремальних ситуаціях
Повідомити організаторів та персонал гри, допомогти організувати евакуацію. Пости охорони знаходяться на в’їзді, парковці, в штабних зонах.