Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

TIPPMANN Big Game 2012 - Вирішальна Війна

Поза зоною ігрового поля знаходиться зона забезпечення, яка включає в себе кемпінг, паркінг, штаби, трейд-шоу, сцену і т. д. Схема зони забезпечення із зазначенням всіх об’єктів буде розміщена на сайті заздалегідь, а також буде видана всім гравцям при реєстрації в день гри.

Загальна схема зони забезпечення: буде опублікована згодом.

Паркінг
Персонал заходу та охорона будуть направляти машини учасників на основні паркінги. Машини, залишені поза зонами паркінгу, можуть бути евакуйовані за рахунок власників. Паркінг буде патрулюватися охороною, однак організатори Tippmann Big Game 2012 не несуть відповідальності за залишене в автомобілях майно.

Сміття
В зоні забезпечення, в штабних зонах і при штабах будуть розміщені мішки для сміття. Прохання все сміття викидати у мішки, а коробки з під пейнтбольних кульок складати до плоского стану і викидати у смітники.

Гігієна 
В штабних зонах, біля реєстрації і сцени будуть встановлені біотуалети.

Кемпінг 
Організатори надають місця для розміщення палаток в зоні кемпінгу, питну воду і біотуалети. В кемпінгу заборонено розпалювати відкритий вогонь – тільки в мангалах, в спеціально відведеній зоні.

Харчування 
Харчування надається лише в суботу. З 8 ранку будуть діяти платні кафе, з 12-ї до 15-ї години – працюватиме польова кухня.

Схема розташування сервісів: буде опублікована згодом.

ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ ТА ПЕРЕБУВАННЯ В КЕМПІНГУ TIPPMANN BIG GAME 2012 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Кемпінг – визначена зона на території проведення маневрів призначена для заїзду та розміщення учасників у власних палатках в період з п’ятниці 20 квітня до неділі 22 квітня.

2. Кемпінг включає в себе місця для встановлення палаток, зону для паркування машин учасників, які розміщуються в кемпінгу, цілодобовий пункт адміністратора кемпінгу та охорони громадського порядку, біотуалети, загальний контейнер для сміття.

3. Заїзд в кемпінг здійснюється з 14:00, 20 квітня. Організатори наполегливо рекомендують прибути до заходу сонця, так як розміщуватися з палатками в темноті вкрай незручно.

                           
ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ В КЕМПІНГУ

1. В’їзд на територію кемпінгу та парковка автомобілів здійснюється за вказівкою працівників служби охорони. Працівники служби охорони орієнтовані на щільне розміщення автомобілів, з метою розмістити максимально можливу кількість автомобілів. Постарайтеся виконувати їхні вказівки чітко та швидко. Це дозволить уникнути заторів, вмістити всіх бажаючих та спокійно виїхати з парковки.

Не варто зловживати наданими можливостями, займайте не більше місця, ніж необхідно. Пам’ятайте, що бажаючих запаркувати свій автомобіль багато.

2. В межах вказаного вам місця ви можете розміщуватися, встановлювати палатки та мангали. Зона розміщення палаток є спільною. Постарайтеся розміщати палатки та мангали, таким чином, щоб унеможливити травмонебезпечні ситуації та конфлікти з сусідами по кемпінгу. Пам’ятайте, на маневрах ми всі друзі. Допомагайте один одному та організаторам J.

3. Після розміщення Ваших автомобілів в зоні парковки кемпінгу, постарайтеся обмежити подальше використання автомобілів, наприклад, поїздки у найближчий магазин, поїздки по території полігону. Подібні ситуації значно ускладнять розміщення інших учасників в кемпінгу та роботу служб забезпечення. Після розміщення машини на паркінгу, рух машин не допустимий. Не допускається також бронювання місць на парковці.  

ПРАВИЛА ПЕРЕБУВАННЯ В КЕМПІНГУ

1. Дотримуйтеся правил та порядку в кемпінгу.

2. Не розпалюйте багаття. Розводити вогонь дозволяється лише у мангалах Пам’ятайте про можливість виникнення пожеж та свою безпеку.

3. Не дозволяється вирубувати дерева на всій території полігону. Ви можете купити у адміністратора кемпінгу деревне вугілля, рідину для розпалювання, мангали, питну воду.

4. Мішки для сміття ви можете отримати у адміністратора зони  кемпінгу. Щоб уникнути непорозумінь працівники, які відповідатимуть за прибирання сміття на території зони кемпінгу не уповноважені в період вашого перебування прибирати сміття в безпосередній близькості від вашого майна. Заповнені мішки для сміття необхідно поставити на видиме місце, щоб прибиральники, могли їх забрати. Не кладіть майно у мішки для сміття, щоб помилково ваші речі не були викинуті у сміття.

5. Постарайтеся не залишати без нагляду свої речі, особливо цінні речі. Це стосується і вашого пейнтбольного спорядження. Ми рекомендуємо зберігати цінні речі та документи у автомобілях. Служба охорони та організатори Tippmann Big Game 2012 не несуть відповідальність за збереження цінних предметів та майна, залишених в палатках без нагляду.

6. Не зловживайте спиртними напоями.

7. В зоні кемпінгу та на прилеглій території заборонено використовувати феєрверки, петарди, пейнтбольні гранати та дими, стрільбу та пристрілку маркерів – кемпінг не призначений для цього.

8. Пам’ятайте про те, що ви не один. Довкола вас є і інші люди, в тому числі жінки та діти. Слідкуйте за собою, не допускайте нецензурних висловів. В період з 23:00 до 7:00 (нічний час) в кемпінгу не допускається гучна музика, використання автомобільних сигналів. Не всі оточуючі хочуть веселитися всю ніч. Багато учасників хочуть виспатися перед грою. Поважайте оточуючих вас людей.

9. В нічний час при переміщенні по території кемпінгу, будь ласка, будьте уважні та обережні. Багато палаток мають кріплення, які не видно в темряві. Використовуйте ліхтарі.

10. За необхідності першої медичної допомоги, ви можете звернутися до адміністратора кемпінгу на пункт адміністратора, де знаходиться аптечка першої допомоги.

11. Будь ласка адекватно реагуйте на зауваження працівників служби охорони та адміністратора кемпінгу. Старайтеся не сперечатися. При виникненні труднощів звертайтеся до адміністратора кемпінгу.