Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

TIPPMANN Big Game 2012 - Вирішальна Війна

ПЕЙНТБОЛЬНЫЙ КЛУБ «ТРІАДА» заснований у м. Львові у 1998 році. Вже за рік була заснована пейнтбольна команда «Тріада», а також з 1999 року щорічно ПК «Тріада» організовує Міжнародний  пейнтбольний турнір «Різдвяний Кубок», який традиційно проводиться у грудні у Львові. Львівський пейнтбольний клуб «Тріада» неодноразово був організатором етапів Європейської серії турнірів «Centurio Circuit», «Grand Tour», етапів Кубку України та Чемпіонату України, а також є осередком Федерації Пейнтболу України у Львівській області.

 


КОМПАНІЯ «Paintballshop» - лідер у роздрібній та оптовій продажах пейнтбольного обладнання та пейнтбольних кульок в Україні. “Paintballshop” є партнером найбільших міжнародних виробників пейнтбольного обладнання:  GI Sports, Empire, Tippmann, SmartParts, JT, DYE, Planet Eclipse та ін. Сервісний техцентр компанії «Paintballshop»  здійснює ремонт та сервісне обслуговування різноманітного пейнтбольного обладнання.

 

Ми дякуємо за підтримку та допомогу в організації пейнтбольних маневрів Tippmann Big Game – Вирішальна Війна «Харб Аль Хавасім» Начальнику Академії сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного Ткачуку Павлу Петровичу.