Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

TIPPMANN Big Game 2012 - Вирішальна Війна

В першу чергу організатори вимагають від учасників дотримуватися законодавства України. В зоні забезпечення будуть працювати працівники охоронної фірми.  Гра проводиться на території з обмеженим доступом громадян. З метою уникнення доступу до ігрового поля сторонніх організатори позначать периметр гри контрольною стрічкою та попереджувальними надписами. Однак, якщо сторонні все-таки з’явилися на полі, гравці зобов’язані негайно припинити стрільбу, повідомити суддів чи організаторів і прийняти міри по виведенню сторонніх в безпечну зону за межами поля.   

П’янка та неадекват

Гравці в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння будуть відсторонені від гри без права повернення. Крім того, нагадуємо, що на гравців в стані сп’яніння не поширюється страховка. 

Травми та перша допомога

Гра вимагає від учасників певної рухової активності, що завжди пов’язано з можливістю травм, яких можна легко уникнути при дотриманні елементарних заходів безпеки. Пам’ятайте, що ви знаходитеся на пересічній місцевості, дивіться під ноги, вибирайте безпечний шлях пересування.

У випадку травми зупиніть гру навколо потерпілого, зв’яжіться з персоналом (суддями і т.д.), допоможіть медикам організувати евакуацію потерпілого.

При штабах буде черговий пункт першої допомоги та реанімобіль. Рекомендуємо мати при собі невелику аптечку – лейкопластир, засоби від укусів комах, анальгетики. Пам’ятайте, що при травмах голови та живота анальгетики та вода протипоказані!!! 

Пожежна небезпека

Вогонь дозволяється розводити лише в зоні кемпінгу і тільки в мангалах. На ігровому полі відкритий вогонь категорично заборонений! Заборонена також не сертифікована піротехніка, включаючи армійські вибухові пакети, дими та інші засоби. Користуйтеся пейнтбольною піротехнікою, яка є безпечною для вас та навколишніх. Пам’ятайте, що за використання забороненої піротехніки гравець може бути відсторонений від гри без права повернення.

Захист очей

На ігровому полі та в зонах пристрілки обов’язково носити маску, виготовлену спеціальну для пейнтболу. Відсутність маски – причина для відмови в страховці. У випадку, якщо хто-небудь біля вас на ігровому полі зняв маску або намагається зняти маску, зупиніть його!

Маркер на запобіжник!

При виході з поля обов’язково поставте маркер на запобіжник і одягніть заглушку на ствол! Не направляйте маркер на інших людей поза межами поля. Організатори можуть відсторонити від гри без права повернення за стрільбу поза межами ігрового поля.

Дії в екстремальних ситуаціях

Повідомити організаторів та персонал гри, допомогти організувати евакуацію. Пости охорони знаходяться на в’їзді, парковці, в штабних зонах.