Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Big Game - Львівський Виступ 2013

НАЧАЛЬНИК ЗАСТАВИ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК:

____________________________________________________________________________________________________________________________________

________________________________________________

 

ФОТО

ФОТО

ФОТО

 

 

ПРИКОРДОННІ ВІЙСЬКА:

О 4 годині 15 хвилин гітлерівські з'єднання перейшли в наступ, який для радянських військ став несподіваним. У районі Рави-Руської швидко вступили в бій з ворогом прикордонні пости. З першими пострілами вартових на постах ожили всі застави. Прикордонники кинулися на допомогу своїм товаришам. Відважно обороняли кордон застави 91-го Рава-Руського прикордонного загону майора Я. Д. Малого. Їх героїчні дії дозволили частинам 41-ї стрілецької дивізії до 11 години з боєм зайняти заздалегідь підготовлену смугу оборони. Німецьке командування, підтягнувши додаткові сили, розраховувало з ходу прорвати цей рубіж і оволодіти Равою-Руською. Однак гітлерівські частини натрапили на наполегливий опір радянських військ.

Цілі і основні спосособи ведення бойових дій:

 • Вогнем з усіх підручних засобів протистояти ворожій інтервенції
 • Оборона та захист стратегичних об'єктів та кордону
 • Стримання наступального натиску супротивника
 • Надати основним військам час на зайняття оборонних позицій

ГЕНЕРАЛ АРМІЇ ВЕРМАХТА:

_______________________________________________________________________________________________________________
___________________________ 

  
ФОТО
ФОТО
ФОТО

ВІЙСЬКА ВЕРМАХТА 
(ведуть бойові дії проти збройних сил Радянського Союзу):
17-а німецька армія почала наступ з рубежу Томашів-Перемишль, завдаючи головного удару в слабо укріплений стик Рава-Руського і Перемишльського укріплених районів у напрямку на Львів. Командування цієї армії розраховувало в перший же день опанувати Рава-Руській, а потім через дві доби вступити до Львова. 
Цілі і основні спосособи ведення бойових дій:

 • Проводять массовану наступальну операцію проти радянських військ з використанням артилерії та авіації.
 • Німецькі війська застосовують класичну наступальну тактику, яка використовувалася у другій світовій війні. 
 • Передові групи німецьких військ проводять захват та утримання стратегічних об'єктів та забезпечують просування основних сил
 • Основні групи військ зосереджують ударну міць в напрямку штабу Радянських військ з метою його захвату.


ГЕНЕРАЛ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК: МАКАРЧУК ОЛЕКСАНДР

Професійний військовий. 25 років служби в Військових Силах. У 2000-2008рр. Начальник навчального центру "ПАРНЕРСТВО ЗАРАДИ МИРУ". В 2005 році Головний радник при командирі дивізії Іракської армії в провінції Васід.  Командувач тактичної групи  Українського національного контингенту в Іраку, (провінція Васід). Досвід бойових дій в гарячих точках.


Із особистої характеристики: «Володіє високими інтелектуальними, професійними та дипломатичними якостями. Професійний військовий, який дивовижним чином поєднує в собі армійську жорсткість та м’яку інтелігентність, статутну наполегливість та широкий кругозір та прагматизм».
 
  

ЗБРОЙНІ СИЛИ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ (ведуть бойові дії проти військ Вермахта).
41-та стрілецька дивізія займала оборону в смузі шириною близько 50 км. Основні зусилля командир дивізії зосереджував на прикриття шосе, що йде з Томашув на Рана-Руську, Львів. Бойовий порядок дивізії будувався в один ешелон, проте бойові порядки полків були двухешелоннимі. У зв'язку з тим що частини дивізії займали оборону на широкому фронті, вони не могли створити високі щільності. У Рава-Руському укріпленому районі напередодні війни будувалося багато дотів, але більшість їх не було закінчено. З повністю обладнаних споруд слід назвати вогневу точку «Комсомолець», що знаходилася на північний захід від Рава-Руської та прикривала шосе з Томашув в Раву. Між стрілецькими військами, частинами постійного гарнізону укріпленого району та прикордонниками в передвоєнний період не було проведено жодного спільного навчання, внаслідок чого не були відпрацьовані і питання взаємодії на випадок війни. 

Цілі і основні способи ведення бойових дій:

 • Організація міцної оброни проти військ супротивника;
 • Оборона та утримання стратегично-важливих об'єктів;
 • Стримання, а при можливості зупинка та знищення німецьких військ .
 • Захист та оборона місцевого населення, промислових вузлів, культурних та національних цінностей