Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Big Game - Львівський Виступ 2013

Протягом багатьох років компанія Tippmann має репутацію виробника найнадійніших та наймасовіших маркерів в світі. Маркери Tippmann стали основою швидкого розвитку пейнтболу у всьому світі, їхні аксесуари та спорядження для сценарних ігор завоювало визнання серед гравців всіх континентів. Якість, надійність, безпека та зручність у використанні – це Tippmann

 

Dye по праву називають лідером на ринку пейнтбольного обладнання. Всім відомі маркери серії DM, спортивні маски I4, фідери Rotor, товари бренду Proto, а віднедавна компанія випустила на ринок пейнтбольні кульки.  Dye – це не просто високоякісні товари для пейнтболу, це – стиль життя. 

 
 

Planet Eclipse – бренд, який не потребує реклами. Ця компанія давно зарекомендувала себе як один з кращих виробників пейнтбольного обладнання. Немає значення любитель Ви чи професійний спортсмен – користуючись продукцією Planet Eclipse Ви будете отримувати задоволення від гри.
Planet Eclipse - Never lose a game!

 

 

 

Beep Scoreboard – це молода компанія, що динамічно розвивається, і пропонує високоякісні пейнтбольні табло. Компанія Beep Scoreboard – спонсор Європейської пейнтбольної серії «Millennium».

Beep Scoreboard – Champs Win!