Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Big Game - Львівський Виступ 2013

В штабах знаходяться палатки командування сторін та підрозділів, видача прокатного обладнання, пункти заправки маркерів повітрям, магазин з пейнтбольними кульками та гранатами, магазин з обладнанням для пейнтболу, кафе, туалети та інші об’єкти, які будуть позначені на схемах штабних зон. Схеми будуть завчасно опубліковані на сайті, вивішені в день гри в штабах, а також будуть видаватися при реєстрації. Організатори надають палатки, столи, лавки для розміщення учасників. Зв'язок штабів з організаторами – по радіо, дублюється суддівським каналом. В штабах знаходяться головнокомандувачі сторін, командувачі підрозділами, штабні офіцери, зв’язківці, та старші судді. Роботу штабних зон забезпечує технічний персонал, очолюваний головним техніком.

Видача прокату 
Гравці, яким необхідне прокатне обладнання, можуть отримати його в штабах під заставу документів. Там же буде знаходитися технік, до якого можна звернутися у випадку несправності обладнання.  

Заправки 
Пункти заправки маркерів стиснутим повітрям (компресори) розміщені, якомога ближче до виходу гравців на ігрове поле.

Пункт збору одиночних гравців
Спеціально для одиночних гравців, які не приєдналися до однієї з команд, розгортається пункт збору – спеціальне визначене місце, в якому будуть знаходитися чергові штабні офіцери. Дотримуйтеся їхніх вказівок -  воно підкажуть, з ким можна вийти на поле та де можна принести найбільшу користь своїй стороні. 

Вода та харчування
Всі штаби будуть забезпечені питною та технічною водою. За поповнення запасів відповідають організатори. При штабах з 11 до 15 години буде роздаватися безплатно гаряча їжа для учасників та гостей (по браслетах). Платні кафе працюватимуть з 8:00 до 18:00.

Магазини
При штабах буде знаходитися магазин пейнтбольних кульок та піротехніки. В штабній зоні буде розміщений магазин із обладнанням для пейнтболу.  

Електрика
Організатори постараються забезпечити, але не гарантують на 100%, доступ штабів до електромережі, в першу чергу – для підзарядки радіостанцій.

Коменданти
Традиційно всі питання матеріально-технічного забезпечення штабних зон покладається на комендантів. Всі питання, прохання та пропозиції, такі як «Де взяти салфетки?», «Де взяти питну/технічну воду?», « А давайте перемістимо компресор?», «Де я?», «Хто ці люди?» задавайте комендантам, а не суддям чи охороні. Штаб представить комендантів до початку маневрів.  

Схеми штабних зон: будуть розміщені згодом.