Вхід на сайт:
(032) 245-15-15
(067) 567-60-09
610-779-235
PaintballLand.ua

Big Game - Львівський Виступ 2013

  1. 1 . Оборона кордону

Початок: 11.00

Тривалість: 50 хв.

Опис: У призначений час ( за сигналом організаторів ) німецькі війська починають наступ на державний кордон СРСР. Прикордонні загони боронять застави (застава№1, №2), намагаються збити натиск наступаючої сторони і максимально довго стримувати ворога. У разі успішного придушення і знищення прикордонних застав , атакуючі війська просуваються вглиб території і зустрічаються з підготовленою обороною радянських військ(опорний пункт). Залишки прикордонних військ приєднуються до основних сил.

Цілі:

Німецькі війська : Перетнути кордон , захопити і утримувати прикордонні застави (застава№1, №2) , вступити в бій з регулярними частинами , захопити стратегічно важливі об'єкти (опорний пункт) і утримувати їх на протязі битви. Дати можливість основним силам максимально уклиниться і зміцнитися на території супротивника.

Прикордонні війська : Максимально довго утримувати кордон і застави (застава№1, №2) , дати можливість розвернутися основним силам . Приєднається до основних сил оборони .

Радянські війська : Прийняти бій , не дати можливості противнику прорвати оборону і захопити стратегічно важливі об'єкти (опорний пункт) . Створити передумови для успішного переходу в контрнаступ.

                          Застава №1                                                                                       Застава №2
            
                         
 Опорний пункт
 


2. Протистояння.

Початок: 12.30

Тривалість: 50 хв.

Опис: Битва перейшла у затяжну форму. Німецькі війська не домоглися бажаного результату по прориву оборони противника. Радянські війська вмілими діями зупинили наступ ворога і проводять підготовку до нанесення контрудару

Цілі:

Німецькі війська: Захопити і утримувати стратегічні об'єкти (штаб батальйону), допоміжні точки(штаб роти), максимальну кількість часу.

Радянські війська: Захопити і утримувати стратегічні об'єкти (ангар), допоміжні точки(псарня), максимальну кількість часу.

                           Штаб батальйону                                                                        Штаб роти
   

                                   Ангар                                                                                       Псарня
   

3 . Операція « КИНДЖАЛ »
Початок: 14.30
Тривалість: 50 хв.


Опис : Командуванням радянських військ було прийнято рішення на нанесення зухвалого контрудару по позиціях ворожих військ. За командою генерала військ СРСР радянські війська починають наступальну операцію . Німці не очікують такого маневру від радянських військ , проте просто так вони здавати свої позиції не мають наміру .

Цілі:

Німецькі війська : Боронити захоплені стратегічні об'єкти і пункти(ангар, псарня) . Утримувати всі необхідні важливі точки максимальну кількість часу .
Радянські війська : Нанести удари по стратегічних об'єктах і точках(ангар, псарня)  , захопити їх і утримувати максимальну кількість часу .

                         Штаб батальйону                                                                        Штаб роти
    

                                   Ангар                                                                                       Псарня
     

4. «Пекельний котел»
Початок: 15.30
Тривалість: 50 хв


Опис: У результаті вміло проведеного контрнаступу, радянським військам вдалося відкинути ворога за межі кордону. Значна частина німецьких військ була закрита в кільці.

Цілі:

Німецькі війська: Прорвати кільце(маршрут:штаб батальйону-застава№1) супротивника і з найменшими втратами відступити.
Радянські війська: Виключити можливість розриву кільця оточення. Знищити частини і підрозділи закриті в кільці.

                           Штаб батальйону                                                                          Застава№ 1